Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 6801675



*

nr 680 1675


MIRROR

1970s, 38 x 38,


70-tal, 38 x 38


Estimate:

100

Sold:

SEK 650

Auction date:

Monday February 7 2011
at 18:07:39


  • Bid history
Time Bidder Bid
3/2 22:01:01 1      100 kr
5/2 13:48:39 2      150 kr
6/2 20:14:03 3      500 kr
7/2 16:40:51 4      400 kr
7/2 16:41:17 4      600 kr
7/2 16:43:54 3      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
  • 8291 MIRROR
    19th century, delvis förgylld ram, 77x53, wear, da..//
     

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 19:03
  • 8195 MIRROR
    Empirestil. Height: 100 cm, Width: 46 cm, damaged.
     

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 18:18
  • 7027 MIRROR
    guldfärgad, konstmaterial, 105x58 cm, wear, damages.
     

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 19:12




Ladda ner broschyr